Miał być ślub! Młodzi zginęli, jadąc na salę weselną!

1 września miał być tym jedynym wyjątkowym dniem, który na zawsze zapisałby się w ich pamięci, niestety tak się nie stało, los miał wobec nich inne plany. 31 sierpnia przyszła para młoda zginęła w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 444. Właśnie jechali do sali weselnej sprawdzić ostatnie przygotowania.

Według doniesień policji Citroen, którym poruszała się para, nagle zahaczył o pobocze. Wtedy kierowca stracił panowanie nad samochodem, który postawiło bokiem. Sekundy zadecydowały o tym, że w bok uderzył samochód ciężarowy. Rzecznik ostrowskiej policji poinformowała, że zdarzenie zakończyło się śmiercią na miejscu narzeczonych. jak ustalono kierowca ciężarówki nie był pod wpływem alkocholu.

26-letnia kobieta i 32-letni mężczyzna jechali drogą DW 444 przez miejscowość Świeca (woj. wielkopolskie) – Oboje zginęli

Dziennikarze gazety Super Expres ustalili, iż para we wtorek jechała do sali weselnej pod Odolanowem (woj. wielkopolskie, w powiecie ostrowskim), gdzie miało odbyć sio wesele. Ceremonia ślubna miała odbyć się w kościele pw. św. Anny w Niedźwiedziu Wlkp. k. Ostrzeszowa – w rodzinnych stronach Martyny. To, że został odwołany potwierdził w środę proboszcz parafii Waldemar Wiertelak.

20 sierpnia Martyna na jednym ze swoich kont społecznościowych pełna radości apelowała.

Z radością zawiadamiamy o naszym ślubie. Będzie nam miło widzieć Was w tym szczególnym dniu”. Wcześniej narzeczeni odbyli romantyczną wakacyjną podróż przedślubną do Grecji. Mieszkali w Poznaniu i z tym miastem wiązali swoją przyszłość.

Para pierwotnie miała wziąć ślub rok temu, ale pandemia pokrzyżowała ich plany. Bartosz W. i Martyna P. zginęli zaledwie dzień przed własnym ślubem! 

– Jedna z hipotez mówi, że przez śliską nawierzchnię auto wpadło w poślizg i dostało się pod koła ciężarówki – donosi Super Express.

Policja bada przyczyny zdarzenia.

*Artykuł powstał na bazie ogólnodostępnych materiałów prasowych

Zródła:  se.pl ,polsatnews.pl, wrc.net.pl

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Wypadek
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments