Oświęcim. Dryfujące zwłoki kobiety odnalezione przez wędkarza.

Na dryfujące zwłoki kobiety w nocy z soboty na niedzielę natknął się mężczyzna wędkujący u zbiegu Soły i Wisły. Z ustaleń policji wynika, że denatka to 69-letnia mieszkanka gminy Oświęcim, poszukiwana od kilku godzin – poinformowała dziś oświęcimska policja.

– Było to ciało 69-letniej kobiety, której poszukiwania były prowadzone od kilku godzin. Kobieta została odnaleziona w okolicach stopnia wodnego, od strony Broszkowic – wyjawił dyżurny PSP. Wiadomo także że kobieta cierpiała na depresje!

Z relacji rodziny wynikało, że podczas poszukiwań znaleźli jej odzież niedaleko stopnia wodnego na rzece Sole w Broszkowicach – zrelacjonowała w niedzielę rzecznik policji w Oświęcimiu asp. szt. Małgorzata Jurecka. W poszukiwaniach zaginionej uczestniczyli policjanci, strażacy zawodowi, ochotnicy z grupy poszukiwawczo-ratowniczej z Kęt wraz z psami do poszukiwania ludzi.

Tuż przed godziną pierwszą w nocy operator numeru alarmowego 112 odebrał niepokojący telefon od wędkarza, który u zbiegu Soły i Wisły, kilka kilometrów od miejsca poszukiwań, zauważył w wodzie ludzkie zwłoki. Strażacy wyłowili ciało 69-latki.
Prokurator zarządził sekcję zwłok, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments