Redakcja

 

TWÓRCA

Stronę Anatomia Zła założyłam dla odskoczni w 2017 roku. Zajmowałam się w tym czasie zaginięciami ludzi w organizacji Missing Zaginieni. To wtedy pierwszy raz zrozumiałam co oznacza ciemna liczba zabójstw. Ta która w Policyjnych statystykach jest ujęta jako trwałe zaginięcia. Wchodząc bardziej w ten temat okazało się że Zło to nie tylko morderstwo, kradzież czy inne przestępstwo. Zło otacza nas z każdej strony. To maltretowanie dzieci, przemoc domowa, znęcanie się nad zwierzętami. Temat zła przetacza się nie tylko w kryminologii ale i w tematach społecznych w każdej dziedzinie życia. Nawet tej duchowej. Na co dzień moje życie toczy się zupełnie daleko od tej tematyki 🙂

 

PODCAST, TEAM MENAGER

Pochodzę z urokliwego Krakowa, lecz obecnie mieszkam i pracuję w Anglii. Na początku tego roku rozpocząłem przygodę z Anatomią Zła oraz z podcastem Strefa Mroku. 

 

 

REDAKTOR NACZELNY

Chaos to moje drugie imię, a trzecie do destrukcja. Pisze bo lubię, ale nie lubię rozpisywać się o sobie. Mimo tego co twierdzi fb nie jestem botem i mam kota na punkcie kota. To tyle jeśli chodzi o informacje o mnie. Zapraszam po prostu na Anatomie Zła!

 

ZASTĘPCA REDAKTORA

Urodziłem się niedaleko Stolicy, a rok 2020 zapamiętam do końca życia. To właśnie w tym roku zacząłem pisać artykuły kryminalne dla Anatomii Zła. W tym roku także, dzięki Kryminalnym Historią – grupie na FB o tematyce true crime, poznałem wybrankę życia. Nie ukrywam, że pisanie artykułów o tej tematyce nie jest łatwe, człowiekiem targają emocje, lecz po prostu pozwala mi to zabić czas, którego chwilowo mam więcej. Na co dzień jestem osobą cichą i spokojna, podobnie jak osoby, które opisuję..

 

TWÓRCA ARTYKUŁÓW

Nasz tajemniczy, wolny duch…

 

TWÓRCA ARTYKUŁÓW

Gdy byłam małym Koźlakiem, zamiast po dobranocce iść spać, oglądałam z mamą Doktor G oraz Kości. Chciałam zostać lekarzem medycyny sądowej, ale niestety nie po drodze mi na medycynę 😅Anatomia Zła pozwala mi realizować moją pasję (można powiedzieć, że odziedziczoną po mamie) do tematyki True Crime. W niedalekiej przyszłości planuję zrobić magistra z kryminalistyki i wydać książkę 💁🏻‍♀

Aktualnie studentka zootechniki i copywriter 🖊

 

KOREKTA I POMOC MERYTORYCZNA

Jestem Magda i mieszkam w Starachowicach. Do współpracy z Anatomią Zła doprowadziły mnie dwie moje pasje – zainteresowanie tematyką True Crime oraz miłość do poprawności językowej. Pierwsza z tych pasji, obecna w moim życiu odkąd pamiętam, była również jedną z przyczyn podjęcia przeze mnie studiów prawniczych i zgłębiania tajników mojego ukochanego prawa karnego oraz kryminalistyki. W sprawach kryminalnych najbardziej fascynuje mnie psychika sprawcy, zawsze szukam odpowiedzi na pytanie co sprawia, że ludzie są zdolni do tak okrutnych czynów.

Aktualnie współpracuję z AZ jako korektorka tekstów, ale mam nadzieję, że wkrótce nastąpi również mój debiut redaktorski.

AUTORKA OPOWIADAŃ

Jestem Nikola a opowiadania piszę już od wczesnego dzieciństwa. Zawsze uwielbiałam wymyślać różne historie a teraz mam szansę się rozwijać i pokazać światu swoje wypociny. Na co dzień chodzę do szkoły a w weekendy urozmaicam sobie czas chodząc do pobliskiego przytuliska. Dużo udzielam się społecznie a pisząc opowiadania dla AZ mogę kształcić swój młody umysł i rozwijać i tak już bujną wyobraźnię.

 

TWÓRCA ARTYKUŁÓW

Nika – pojawia się i znika

 

 

NASZA MASKOTKA

Uroczy świniopies! Jak go nie kochać?