Zabił siekierą swoje córki, potem się powiesił.

Miejscowość Zamch położona na Zamojszczyźnie już samą swoją nazwą nie budzi najlepszych odczuć, w tym przypadku nie chodzi jednak o nią a niepojętą tragedię, która rozegrała się w jednym z tutejszych domów.

Załamanie nerwowe, chwilowa niepoczytalność, chęć wyrównania rachunków? Co mogło sprowokować ojca 2 pięknych dorastających dziewczynek, aby w tak brutalny sposób odebrać im to, co najpiękniejsze, czyli życie!

Rok 2012 Adam i Małgorzata K. na pozór stanowili szczęśliwą, kochającą się rodzinę, mieszkali w nowo wybudowanym dużym domu z charakterystycznym niebieskim dachem. Codzienny chleb przynosiła im praca przy uprawie tytoniu.

Zdjęcie: Tomasz Rytych/newspix.pl

– W tej rodzinie nie było awantur, może tylko jakieś osobiste sprzeczki, czy nieporozumienia. To były prywatne sprawy. Jakiś miesiąc temu Adam K. mówił jednak, że nie pozwoli żeby ktoś inny wychowywał jego dzieci. Mówił, że do tego nie dopuści. – Wspomina jeden z sąsiadów.

Reporter „Super Expressu”, który spotkał się z sąsiadami rodziny K. Dowiedział się nieoficjalnie, że ostatnimi czasy w związku Małżonków nie układało się najlepiej. Mężczyzna kilka lat wcześniej wyjechał do Niemiec w celach zarobkowych, podejrzewał, że to właśnie wtedy jego żona dopuściła się zdrady, a 8-miesięczny synek nie jest jego.

Mieszkańcy Zamchu wspominają także, że niespełna miesiąc przed tragedią, Małgorzata K. zgłosiła zaginięcie męża. 35-latek, był widziany ponoć spacerujący po lesie ze sznurem w reku z odciśniętym śladem wokoło szyi. Po nieudanej próbie samobójczej podjał się leczenia w specjalistycznej placówce szpitala psychiatrycznego . Jak podaje „Fakt” Adam K. zostawił list pożegnalny, w którym rzekomo wyjaśnił, dlaczego zabił córki siekierą i odebrał sobie życie. List podobno nigdy nie został podany do publicznego wglądu.

Zdjęcie: Fakt_ Redakcja zródło

– To był wspaniały człowiek, który kochał swoje dzieci i ciężko pracował – wspominała prosząca o anonimowość sąsiadka. – Był bardzo związany z dziećmi.

Feralnego dnia na zwłoki 35-letniego Adama K. natrafił jego brat, gdy wszedł do jego mieszkania. To on powiadomił policję.

Funkcjonariusze, po przybyciu na miejsce poza zwłokami Adama K. odkryli cos znacznie bardziej szokującego. Mężczyzna, zanim postanowił podciąć sobie żyły i dokończyć samobójczy akt poprzez powieszenie dopuścił się jeszcze przeróżniejszych czynów! Adam K zamordował dwie swoje córeczki Laure i Natalie (w wieku ok. 9 i 6 lat) a ich porąbane zwłoki zaniósł do łóżka i przykrył kołdrą. Jeden z policjantów, który zastał na miejscu zbrodni szokujący widok, załamał się. Koledzy musieli pomóc wyjść na zewnątrz, następnie trafił pod opiekę psychologa.

Matki dziewczynek i jej najmłodszego, trzeciego dziecka-synka w momencie popełniania zbrodni nie było ich w domu.

– Kilka dni wcześniej wyjechała z trzecim, kilkumiesięcznym dzieckiem do Zamościa – mówi Janusz Wójtowicz z KWP Lublin. Adam w tym czasie podobno błagał, żeby wróciła. Wspomina jeden z sąsiadów

Kobieta zaraz po otrzymaniu informacji o tragicznych zdarzeniach, jakie miały miejsce w ich domu doznała szoku, i trafiła do szpitala.

Adam K. (35 l.) najprawdopodobniej uznał, że największą karą za rzekomą zdradę, jakiej miała dopuścić się jego żona, będzie odebranie jej wszystkiego, co dla niej najcenniejsze. Prawdopodobnie mężczyzna wszystko dokładnie zaplanował. Wyczekiwał dogodnego momentu. Lokalni mieszkańcy dopiero po tragicznej śmierci dziewczynek, zaczęli łączyć fakty, przypominają sobie, że pijąc piwo pod sklepem Adam K powiedział niedawno, iż nigdy po rozwodzie nie odda Małgorzacie K. córeczek.

Ładny domek, ale raczej nikt tutaj nigdy nie zamieszka. Kto by miał odwagę? Przecież krew tych niewinnych dzieci wsiąkła w ściany, w podłogę. Najlepiej byłoby to rozwalić – mówi pracujący w ogrodzie kilkaset metrów dalej mężczyzna.

Przecież rozwód to nie koniec świata. Ludzie się rozstają, tak było i będzie zawsze. To nie powód żeby komuś odbierać życie. Jak już chciał pójść na tamten świat to powinien siebie zabić a nie Laurę i Natalię” – ze łzami w oczach dodała jedna z sąsiadek.

Artykuł powstał na bazie ogólnodostępnych materiałów prasowo medialnych.

Zródła: se.pl, fakt.pl, lubelskie.naszemiasto.pl sadistic.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments