Z OSTATNIEJ CHWILI: 16-letnia Polka brutalnie zamordowana w Niemczech!

Do tragicznego zdarzeńa doszło w niemieckiej miejscowości Grossroehrsdorf. W środę mężczyzna z nożem w ręku zaatakował 16-letnią dziewczynę, zadając jej śmiertelny cios ostrym narzędziem!

Jak donosi „Bilda”, jest świadek przestępstwa

. „Powiedział, że usłyszał głośną kłótnię, a następnie zobaczył ciemno ubranego mężczyznę (w wieku około 20 lat), który kilkakrotnie ugodził dziewczynę nożem” – poinformowała niemiecka gazeta.
Młodą dziewczynę odnaleziono w kompleksie garażowym. Ratownicy podjęli starania mające na celu udzielić pomocy poszkodowanej, próbowali ją reanimować, niestety nastolatka  zmarła w wyniku doznanych obrażeń.

„Obecnie poszukujemy podejrzanego w pobliżu miejsca, gdzie doszło do zabójstwa” – powiedział rzecznik policji. Przeprowadzano również rozmowy z sąsiadami.

Zdjęcie: www.mdr.de

„Otrzymaliśmy wiele wskazówek od ludności, które teraz badamy” – powiedział rzecznik. Podejrzany mężczyzna jest poszukiwany od środy. Policja nie udzieliła jak do tej pory żadnych ikonkretnych informacji na temat ewentualnego sprawcy.

„Bild” poinformował, że ofiara to „Wiktoria, z pochodzenia Polka. Śmiertelnie ugodzona dziewczyna mieszkała z rodzicami w oddalonym o siedem kilometrów Lichtenbergu, uczęszczała do szkoły średniej w Grossroehrsdorfie”.

Prokurator pracujący nad sprawą poinformował ”

„Wczorajsza sekcja zwłok ofiary wykazała, że młodej dziewczynie zadano rany kłute, które ostatecznie doprowadziły do wykrwawienia się na śmierć. Na chwilę obecną nie ma żadnych przesłanek wskazujących na przestępstwo na tle seksualnym”.

Dokładny przebieg wydarzeń i ewentualny motyw zbrodni nadal nie są jasne – podał z kolei dziennik „Die Welt”.

Zródła: wp.pl onet.pl polsatnews.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments