Śmiertelna Loteria – Tragedia rodziny Hill!

Matka czwórki dzieci, która zaledwie dziewięć miesięcy temu wygrała 2 miliony dolarów w California Lottery, została zastrzelona w Oklahomie wraz ze swoją roczną córką w pozornym morderstwie-samobójstwie, które według policji zostało dokonane przez jej świeżo poślubionego męża.

Ciała 31-letniej Tiffani Hill i jej 42-letniego męża Johna Donato odkryto 30 lipca w rodzinnym domu w Calera w stanie Oklahoma. 23-miesięczna córka pary, Leanne Donato, również została ranna w strzelaninie.
Ciężko ranna dziewczynka została przewieziona samolotem do szpitala w Dallas w Teksasie, gdzie pozostała przez weekend. FBI poinformowało lokalny serwis informacyjny, News 12, że zmarła trzy dni później, 2 sierpnia.

Władze powiedziały, że Donato był agresywny, rzekomo zastrzelił swoją żonę i córkę, zanim skierował broń przeciwko sobie. Według policji troje innych dzieci, które były w tym czasie w domu, nie zostało rannych.
Agencja federalna podjęła śledztwo w sprawie tragicznej śmierci a
krewni zamordowanej kobiety są jednomyślni w stwierdzeniu, że kobieta próbowała uciec od życia ze swoim mężem, którego oskarżano o przemoc domową.

Rodzina zamordowanej kobiety założyła GoFundMe, aby zebrać fundusze na pogrzeb pani Hill i Leanne oraz na przeniesienie trojga pozostałych dzieci pary, które nie ucierpiały podczas strzelaniny 30 lipca.
Nie ujawniono żadnego konkretnego motywu, ale prawnik reprezentujący rodzinę ofiar powiedział, że wygrana Hilla na loterii była źródłem „konfliktu” między parą.

Wygrane na loterii Hill’s zostaną przekazane na rzecz jej dwóch starszych córek i syna, w wieku 7, 9 i 11 lat.

Czy to wygrana na loterii była powodem tak tragicznych wydarzeń?
Nadzieja na rozwikłanie tej tajemniczej śmierci pozostaje w rękach FBI.

Zródło- https://www.dailymail.co.uk/…/Lottery-winner-31-one..

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Mordestwo
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments