Pobił na śmierć i podpalił swoją 13- letnią córkę gdy ta odmówiła mu wyjścia za niego!

Do makabrycznych zdarzeń doszło 2 – września w Turcji gdzie ojciec 13-letniej dziewczynki Ahmet Mohammad Dwala pobił ją na śmierć, a następnie podpalił, przy pomocy rozpuszczalnika do farb!  Powodem tragicznej śmieci dziecka okazał się sprzeciw skierowany w stronę ojca, który oznajmił, że ta musi go poślubić!
Lokalne media donoszą, że Mohammad podczas pastwienia się nad córką podobno włączył głośną muzykę, aby zagłuszyć krzyki dziewczynki, następnie uciekł z miejsca zbrodni wraz ze swoją drugą 12-letnią córką.

Ciężko pobita nosząca ślady podpalenia pozostawiona w domowej łazience 13-letnia  Amara Dwala resztkami sił powiadomiła służby, błagając o pomoc.
Zespoły ratownictwa medycznego, które przybyły na miejsce zastały makabryczny widok i natychmiast podjeły decyzje o przetransportowaniu żyjącą jeszcze wtedy Amary do szpitala. Niestety nie udało jej się uratować. 

Dom, w którym 13-letnia Amara Dwala została rzekomo spalona przez jej ojca,

Mohammad Dwala został wkrótce aresztowany przez lokalne władze.
Policja ustaliła, że ​​podejrzany był już poszukiwany za śmiertelne dźgnięcie nożem młodego mężczyzny, który w przeszłości molestował jego córkę, oraz za rzekome oblanie wrzątkiem jednej ze swoich byłych żon.

Lokalny serwis informacyjny Onedio poinformował, iż matka Amary, mieszkająca w Libanie ze swoim nowym mężem została powiadomiona przez władze o tragicznej śmierci córki.
Niestety ani matka córki, ani jej najbliższa rodzina nie zgłosili się po ciało, najwidoczniej los tragicznie zmarłej 13- letniej Amary był im całkowicie obojętny.


Dziewczynka decyzją miasta została pochowana  w części cmentarza Yeni Asri przeznaczonej dla sierot dzięki pomocy i wsparciu ze strony opieki społecznej jak i lokalnej gminy.

Źródła: www.olayrize.com, www.dailyadvent.com, www.mirror.co.uk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments