Paulina poćwiartowana przez swojego chłopaka

Paulina P. miała 23 lata i pochodziła z Łomży. Ostatnio mieszkała w Białołęce. 7 marca po kłótni z przyjaciółką, wyjechała do swojego byłego chłopaka, mieszkającego w Nowym Dworze Gdańskim. Od tego czasu nikt jej nie widział…

Przed zaginięciem wysłała dwa tajemnicze SMS-y do mamy:

„Mieszkanie mamy na teraz, potrzebuje czasu dla siebie, by żyć na własny rachunek. To może potrwać dwa miesiące. Blokuje was wszystkich, jak coś ja teraz się odezwę”.

Rodzina podejrzewała, że to nie ona była ich autorką. Potem telefon Pauliny zamilkł, a profile na portalach społecznościowych zostały usunięte…

16 marca łomżyńska policja opublikowała komunikat o zagięciu Paulina. Rodzina i przyjaciele nie wierzyli w jej ucieczkę. Podejrzewali, że coś złego musiało ją spotkać. Sprawa jej zaginięcia została nagłośniona przez media.

Od samego początku śledztwa policja brała pod uwagę, że dziewczynę mógł skrzywdzić jej były chłopak- Patryk D. (20 lat). Młody mężczyzna miał psychopatyczną osobowość, był agresywny i nieobliczalny. Okoliczni mieszkańcy określi go mianem „skrytego psychopaty”. Unikał towarzystwa innych ludzi, nocami chodził sam po lesie i „słuchał metalu”. Znęcał się nad zwierzętami. Bezlitośnie torturował je… Był chorobliwie zazdrosny o Paulinę.

Ona z nim zerwała, bo naprawdę się go bała, chciał ją mieć na własność– wspomina kolega Patryka.

Paulina już od kilku tygodni nie dawała znaku życia, gdy Patryk został aresztowany. Przyznał się do zabicia dziewczyny i wskazał miejsce ukrycia zwłok.

Ciało zostało poćwiartowane i rozrzucone w okolicach Piotrowa na Żuławach, niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego. Fragmenty ciała były zakopane na przestrzeni kilometra. Sprawca chciał w ten sposób utrudnić śledczym ich odnalezienie. Tożsamość zamordowanej kobiety potwierdziły badania DNA i sekcja zwłok.

Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałam, że obdarł tę dziewczynę ze skóry, policjanci nie mogli też znaleźć jej głowy– mówi koleżanka Pauliny.

Na razie nie wiadomo jakimi motywami kierował się sprawca. Patrykowi grozi dożywocie…

Rodzinie Pauliny i jej bliskim składamy kondolencje.

Opracowała GoSia Nieć

Patryk zaprosił Paulinę by ją zabić?


https://www.o2.pl/informacje/kolejna-wstrzasajaca-smierc-20-latek-zabil-i-pocwiartowal-swoja-dziewczyne-6506088502425217a
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/makabryczna-zbrodnia-na-zulawach-zwyrodnialec-zabil-i-pocwiartowal-cialo/9x57lzc
https://vod.tvp.pl/video/alarm,27042020,47452467

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments