Mężczyzna zastrzelił swojego przyrodniego brata. Poszło o szczepionkę!

Spór o szczepionkę między przyrodnimi braćmi doprowadził do śmiertelnej strzelaniny w sobotę wieczorem w południowym Illinois, poinformowały lokalne władze.


Larry D. Cavitt, 68-latek, z Goreville, został w poniedziałek oskarżony w sądzie stanu Johnson o morderstwo i ciężkie uszkodzenie ciała z użyciem broni palnej. Zarzuty wynikają z sobotniej kłótni, której finałem była tragiczna śmierci jego przyrodniego brata Cavitta, Josepha E. Guymana, lat 51-latka.

Szeryf hrabstwa Johnson Pete Sopczak powiedział, że mężczyźni tuż przed tragicznymi wydarzeniami spierali się na temat covidowych szczepionek, jednak nie doszło między nimi do żadnych przejawów fizycznej agresji.

Chwile po ostrzejszej wymianie zdań Cavitt wyciągnął bron i oddał śmiertelny strzał celując w głowę swojego brata

„To po prostu nie ma sensu” Powiedział Sopczak dziennikarzom The SuthernIl linoisan.
Szeryf hrabstwa dodał także, że Guyman był żonaty, miał czworo dzieci i planował przejść na emeryturę w grudniu tego roku.

Oskarżony mężczyzna został zwolniony we wtorek z więzienia w Massac County po wpłaceniu kaucji. Sędzia zabronił mu posiadania broni palnej i zakazał kontaktu z wdową po Guymanie i czwórką  osieroconych dzieci. Wstępne przesłuchanie oskarżonego mężczyzny zaplanowane jest na 15 września.  


Śledztwo w sprawie bratobójczej strzelaniny prowadzi Departament Szeryfa Powiatu Johnson oraz Policja Stanowa Illinois.

Zródło: www.tri-cityherald.com www.kiro7.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments