12-latka odebrała sobie życie, transmitując wszystko na żywo w sieci!

Katelyn Nicole Davis trafiła na pierwsze strony gazet z najsmutniejszego z możliwych powodów, 12-letnia dziewczynka zmarła w wyniku popełnionego samobójstwa w grudniu 2016 roku, kiedy miała zaledwie 12 lat.

Nastolatka była niesamowitą i interesującą młodą dziewczynką, która niewątpliwie miała duży potencjał i plany na przyszłość, doświadczyła jednak życia, w którym to, co najgorsze stało się jej najlepszym przyjacielem. Powodem, dla którego tak wiele osób chce poznać historie Katelyn jest to, że postanowiła odebrać sobie życie, transmitując przy tym wszystko na żywo w internecie.

Katelyn Nicole Davis (20.02.2004 – 30.12.2016), często utożsamiana z „ITZ Dolly”, była 12-latką z Cedartown, GA, USA była także aktywną blogerką w wielu serwisach społecznościowych i nagrała dziesiątki filmów, które opublikowała w ostatnim miesiącu swojego życia. W tygodniach, poprzedzających jej śmierć, dzieliła się w nich swoim życiem, myślami, artystycznymi jak wyznaniami opisującymi trudne warunki życiowe i niestabilność emocjonalną, które to ostatecznie okazały się przesądzić o wszystkim.

W niektórych ze swoich filmów i blogów przemycała codzienny ból i ciężar, jaki dźwigała na barkach, warte przytoczenia są, chociażby fragmenty tych materiałów, w których kłóci się z własną matką i określa ją mianem przestępczyni lub jasno stwierdza, że jest wykorzystywana seksualnie przez swojego ojczyma, co więcej, partner jej matki miał także zachęcać nastolatkę, by ta odebrała sobie życie!

„Powiedział mi, że powinnam się powiesić, ponieważ jestem bezwartościowa”.

12- letnia Katelyn Nicole Davis doświadczała także sporo hejtu ze strony swoich rówieśników, do których adresowała poniekąd swoja internernetową twórczość. Określana była jako EMO, przeżyła także kilka zawodów miłosnych skrupulatnie zaplanowanych przez internetowych „troli” czerpiących satysfakcję ze smutku i cierpienia, jakie sprawiali upolowanym przez siebie ofiarom

Całkiem możliwe, że jedną z najsmutniejszych rzeczy w tragicznej historii dziewczynki jest jednak fakt, że miała ona również historię prób samobójczych, które z jakiegoś powodu pozostały niezauważone, nie została wtedy otoczona odpowiednią opieką, której tak wyraźnie potrzebowała. Jak twierdziła, cierpiała także na depresje. Swoje życie zakończyć próbowała, chociażby podczas próby przedawkowania leków, te czyny doprowadziły nawet do hospitalizacji, kilkukrotnie się także samookaleczała, nikt jednak nie był zainteresowany poznaniem powodów które miały wpływ na takie zachowanie nastolatki.

30 grudnia 2016r. uznała, że nie zniesie więcej porażek, poniżania i tego, co zgotowało dla niej życie. Odpaliła transmisje na żywo i wyznając kilka słów, przywiązała line do jednego z drzew, jakie zarastało ogród. Płacząc przeprosiła wszystkich za to, co za chwile się stanie

Transmisja na żywo obrazująca odebranie sobie życia przez Katelyn trwała 45 minut, ludzie siedzieli i wpatrzeni w ekrany swoich monitorów oglądali, nie robiąc nic. Nikt, nie wpadł na pomysł, żeby zadzwonić na policję, jednak wielu śledzących tragiczne nagranie w komentarzach dawało upust swojej znieczulicy.

Policja na miejscu pojawiła się dopiero po kilkudziesięciu minutach, nie udało się już jednak uratować dziewczynki!

Po śmierci Katelyn policja próbowała usunąć tragiczny film z Internetu niestety, ale bezskutecznie, nadal można go znaleźć w Internecie, jak i skrawki z zapisków jej pamiętnika.

Nikt nigdy nie został pociągnięty do odpowiedzialności w związku ze śmiercią Katelyn i o ile wierzyć informacją zawartym w sieci nie zostały także podjęte żadne kroki mające na celu wyjaśnienie, czy wyznania nastolatki o rzekomym molestowaniu przez ojczyma były prawdziwe

Matka zmarłej Katelyn Nicole Davis wyprowadziła się z domu, w którym wydarzyły się tragiczne sceny. W internecie powstała specjalne grupa, która robi wszystko, aby osoby odpowiedzialne za doprowadzenie nastoletniej Katelyn do tak tragicznych w skutkach czynów stanęły przed sądem.

Pozostaje mieć nadzieje, że bulwersująca historia młodej, ambitnej i mającej tyle do osiągnięcia w swoim życiu nastolatki stanie się zapalnikiem do zmian i baczniejszej obserwacji dla rodziców i organów odpowiedzialnych za bezpieczne i bezchmurne jutro wszystkich dzieci.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Inne
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments