52-latak zgwałcona na plaży nudystów

Hiszpania: 52-latka została zgwałcona na plaży dla nudystów. Została zaatakowana w biały dzień przez 30-latka, który przewrócił kobietę, a następnie brutalnie zgwałcił. Po wszystkim ukradł jej telefon i torebkę…

Do zdarzenia doszło w południowo-wschodniej części Hiszpanii w pobliżu kurortu Mazarron. Plaża, na której przebywała kobieta jest popularnym miejscem wśród nudystów.

Ofiara chciała się poopalać, ale wcześniej postanowiła popływać. Kiedy zbliżyła się do wody, podbiegł do niej nieznajomy. Popchnął ją na kamienie, zadał kilka ciosów i zgwałcił. Po wszystkim ukradł turystce portfel i telefon komórkowy.

Przerażona kobieta krzyczała i wzywała pomocy. Na jej wołanie odpowiedziała para przechodniów, którzy podbiegli, aby sprawdzić co się stało. Widzieli na miejscu mężczyznę, który nagle poderwał się i uciekł z miejsca zdarzenia. Świadkowie wezwali służby ratunkowe i towarzyszyli rannej do ich przyjazdu.

„Policja poszukuje sprawcy napadu. Świadkowie byli w stanie jedynie opisać ubiór mężczyzny, a także określić jego wiek. Wiadomo, że napastnikiem była osoba czarnoskóra” – informuje gazeta „La Verdad”.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/horror-w-hiszpanii-kobieta-zgwalcona-na-plazy-nudystow/3w0tmc4
https://www.o2.pl/informacje/hiszpania-52-latka-zgwalcona-i-okradziona-na-plazy-6551459104652096a?fbclid=IwAR2wDeaii5AGlvduu4SBP0OcJfU2nhHzkisf_e_Keyz3duugYetUXls5uT0

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments