Żołnierz zgwacil 13- miesięczną dziewczynkę

Bestia! Potwór! Degenerat! Zwyrodnialec! – takimi i gorszymi epitetami można określić zawodowego żołnierza ze Szczecinka, który dopuścił się gwałtu na 13- miesięcznym dziecku!

Szczecinek 10 sierpnia 2019 roku

Rodzice małej dziewczynki zaufali sąsiadowi i jego żonie – niestety to skończyło się niepojętym dramatem dziecka…

Łukasz i Kinga K. wydawali się zwykłą niczym niewyróżniającą rodziną. On zawodowy żołnierz z 104. batalionu logistycznego w Wałczu – na co dzień bronił naszej ojczyzny. Ona troskliwa i ciepła kobieta. Pewnego dnia sąsiedzi zostawili swoją córeczkę pod ich opieką. Znali się od dawna. Nikt nie mógł przypuszczać, że w tym spokojnym dotychczas domu, może dojść do tak brutalnego bestialstwa.

Miała to być tylko zwykła sąsiedzka przysługa. Kinga wyszła z domu dosłownie na kilkanaście minut. Pod jej nieobecność ten przykładny, mąż i ojciec dwójki małych dzieci zmienił się w potwora. Zgwałcił 13-miesięczne dziecko!

Szczecinek 11 sierpnia 2019 roku

– Ja to nawet jeszcze w sklepie go widziałam w środę (11 września). Był trochę jakiś taki wypłoszony, taki dziwny dla mnie był. Unikał wzroku, a on zawsze się kłaniał, na sąsiadów uważał. Odwracał głowę i ciągle się oglądał, tak jakby czuł, że ktoś za nim może podążać – mówi sąsiadka Łukasza K.

Już w swoim domu – po odebraniu dziecka – rodzice dziewczynki zauważyli niepokojące symptomy… Na ubrankach znaleźli ślady krwi! Natychmiast zawieźli córkę do szpitala. Wiedzieli, że musiało ją spotkać coś niewyobrażalnie złego!

– W dniu 11 września we wczesnych godzinach popołudniowych do SOR szpitala w Szczecinku zgłosili się rodzice z 13-miesięczną dziewczynką, u której to stwierdzili obecność świeżej krwi na ubraniu. Przyjechali do naszego oddziału ratunkowego, gdzie lekarz dyżurny po badaniu dziecka stwierdził, że wystąpiły obrażenia krocza, a w ocenie lekarza-ginekologa konsultującego, rana mogła być wynikiem czynu zabronionego. Została powiadomiona policja, która wdrożyła odpowiednie postępowanie – informuje Marek Ogrodziński, dyrektor medyczny szpitala w Szczecinku.

Łukasz, gdy stwierdzono, że dziewczynka była ofiarą brutalnego gwałtu, został natychmiast aresztowany. W czasie aresztowania nie stawiał oporu.

– Nie był osobą karaną czy uzależnioną – powiedział prokurator Ryszard Gąsiorowski.

Inne dzieci?

Łukasz miał dwójkę dzieci – 2- letnią dziewczynkę i 6-letniego chłopca. Dzieci poddano specjalistycznym badaniom, aby stwierdzić, czy też były ofiarami ojca – pedofila.

– Biegli nie stwierdzili, aby dopuszczono się wobec nich czynów zabronionych – mówił prokurator
Ryszard Gąsiorowski.

Rodzice dzieci, które miały kontakt ze zwyrodnialcem zadrżeli. Bali się, że ich pociechy mogło spotkać to samo, co te biedne dziecko…

– Wszystkie dzieci w naszej rodzinie, które miały z nim kontakt, były badane i dzieciom nic nie jest. Nigdy żadnemu dziecku nie zrobił krzywdy. Byliśmy u ginekologa z dziećmi jego. Wszystko jest w porządku – zapewniają członkowie rodziny Łukasza.

Śledztwo

– Mężczyzna złożył wyjaśnienia, swojego czynu nie zanegował, przyznając się do winy. Twierdzi, że kierował nim nagły impuls i nie wie, co mu przyszło do głowy – mówi Ryszard Gąsiorowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

Pod koniec września tego roku do sądu skierowano akt oskarżenia przeciwko Łukaszowi. Za gwałt ze szczególnym okrucieństwem grozi mu do 15 lat więzienia. Początkowo Kinga miała odpowiedzieć za narażenie dziecka na utratę życia lub na ciężki uszczerbku na zdrowiu, za co grozi 5 lat wiezienia. W czasie śledztwa okazało się jednak, że kobieta nie zdawała sobie sprawy ze skłonności męża.

Opuszczając dom, nawet nie przypuszczała, że coś takiego może mieć miejsce. Zarzuty w stosunku do niej zostały wycofane.

Rodzice dziewczynki milczą. Nie chcą komentować sprawy ze względu na dobro ukochanej córeczki oraz toczącego się postępowania.

Kinga oraz jej rodzina, a szczególnie synek do tej pory przeżywają traumę. Do kobiety została przyklejona metka „żony pedofila”… Oni też są ofiarami…

„Impuls”

Prawdopodobnie 13- miesięczna dziewczynka była pierwszą i jedyną ofiarą tego mężczyzny. Pozostaje nam mieć tylko taką nadzieję…

Jak „impuls” może być przyczyną takiego bestialstwa?

Mam nadzieję, że malutka dojdzie do siebie po tej traumie i nie będzie oznaczona już do końca życia jarzmem tego brutalnego czynu…

Opracowała Nika
Korekta R. Z
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-09-23/zostawili-13-miesieczna-corke-u-sasiadow-zostala-zgwalcona-przez-zolnierza/
https://www.planeta.pl/Kronika-policyjna/Lukasz-K.-zgwalcil-13-miesieczna-dziewczynke.-Dzialal-pod-wplywem-impulsu
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-09-23/zostawili-13-miesieczna-corke-u-sasiadow-zostala-zgwalcona-przez-zolnierza/
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/szczecinek-lukasz-k-zgwalcil-niemowle-jest-akt-oskarzenia/escsdev
https://vod.tvp.pl/video/alarm,02102019,44659328

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments