Najlepsi twórcy true crime PL Część 2

🎙Zestawienie twórców True Crime PL według liczby subskrypcji część 2 ⬇

Sytuacja, jaka jest, każdy z nas widzi. Jest to doskonały czas, by nadrobić zaległości – także te w podcastach kryminalnych. Jakiś czas temu powstało już takie zestawienie, jednak jak dobrze zauważyliście, nie było ono kompletne. W linku poniżej wstawiam link do pierwszej części…

https://www.facebook.com/zlaanatomia/posts/722145411704992

Teraz przedstawię kanały na YouTube, które zostały pominięte w pierwszej części. Bardzo pomogły mi w tym wasze komentarze, za które serdecznie dziękuję.

👉 Anntold Stories – 13,6 tys. subskrybentów. Kanał ten jest już jakiś czas z nami. Sprawy tam poruszane, są opowiedziane w bardzo ciekawy sposób, i mimo że nie ma ich zbyt wiele, myślę, że warto zajrzeć i posłuchać. Mnie osobiście bardzo spodobała się sprawa willi Tuwima.
https://www.youtube.com/channel/UC_qnS4Gy4G1XBHl2FbSTVdw/videos

👉 Tropiciele Zbrodni – 10,5 tys. subskrybentów. Kanał ten powstał 8 miesięcy temu, a już ma zacne grono słuchaczy. Sprawy poruszane na tym kanale pochodzą głównie z Polski. Osobiście polecam sprawę Wiktorii Cichockiej…
https://www.youtube.com/channel/UCdaGEH7i6Pi0U32ZheMcZUQ/videos

👉 Wyjaśnić Niewyjaśnione – 9,85 tys. subskrybentów. Pierwszy filmik został wrzucony 4 miesiące temu. Sprawy poruszane na tym kanale dotyczą głównie Polski, znajdziemy tam ciekawie przedstawioną sprawę Iwony Wieczorek, czy Magdaleny Żuk. Osobiście polecam sprawę Beaty Radke
https://www.youtube.com/channel/UCeBVCaQ5xmDVLWb-lGOPW7w/videos

👉 KrymiLand – 8,03 tys. subskrybentów. Kanał ten wyróżnia się przede wszystkim faktem, że sprawy tam poruszane pochodzą od naszych sąsiadów zza Odry. Ostatnio prowadząca ten kanał Halina była gościem Damiana ze Strefy Mroku. Jeśli więc chcecie poznać kilka ciekawostek z jej życia, to zapraszam. Sprawa, którą chcę polecić, jest zatytułowana: „Dziewczynka, o której nie wolno mówić”.
https://www.youtube.com/channel/UC4wnuSQsXITnCAqW6A0FMBA/videos

👉 Zbrodnie Prowincjonalne – 7,09 tys. subskrybentów. Jak wskazuje nazwa kanału, sprawy poruszane na tym kanale dotyczą prowincji. Osobiście polecam odcinek zatytułowany: „Morderstwo w nieistniejącej wsi”.
https://www.youtube.com/c/ZBRODNIEPROWINCJONALNE/videos

👉 Zbrodnia Do Kwadratu – 6,16 tys. subskrybentów. Kanał powstał 7 miesięcy temu i omawia w bardzo ciekawy sposób sprawy zarówno z Polski jak i zagranicy. Osobiście mogę polecić odcinek o nekrobiznesie…
https://www.youtube.com/c/ZbrodniaDoKwadratu/videos

👉 Sceny Zbrodni – 5,69 tys. subskrybentów. Kolejny duet w naszym zestawieniu. Daniel Dyk i Kamil Barnowski prowadzą kanał, który porusza w bardzo ciekawe tematy, jak choćby odcinek 2 Zawód: Morderca na zlecenie.
https://www.youtube.com/channel/UCFLlS-YObfORwklmNqbHNUw/videos

👉 Zanim Zaśniesz – 4,91 tys. subskrybentów. Kanał powstał zaledwie pół roku temu i porusza sprawy, które opowiadane są w bardzo ciekawy sposób. Osobiście polecam sprawę KOBIETA W BECZCE – REYNA MARROQUIN
https://www.youtube.com/channel/UClLoTvnTPUvatinIKcLD5Rw/videos

👉 Pod Lupą – 4,6 tys. subskrybentów. Kanał prowadzi sprawy z zagranicy a odcinkiem, który pragnę polecić to sprawa Yary Gambirasio.
https://www.youtube.com/c/PodLup%C4%85podcastkryminalny/videos

👉 Krym In All – 4,05 tys. subskrybentów. Jest to jeden z najmłodszych kanałów na YouTube. Pierwszy odcinek został wstawiony 3 miesiące temu i jak widać po liczbie subskrypcji, świetnie daje sobie radę. Odcinek, jaki mogę polecić to zdecydowanie sprawa Kingi Legg.
https://www.youtube.com/channel/UCmRzD7MsftoIxkLk36kH-7w/videos

👉 Mystery Cabin – 3,77 tys. subskrybentów. Kanał pierwszy odcinek wypuścił 4 miesiące temu. Sprawy tam poruszane przygotowane są w ciekawy sposób. Zdecydowanie polecam pierwszy odcinek dotyczący amerykańskiego masowego mordercy – Johna Lista
https://www.youtube.com/c/MysteryCabin/videos

👉 Lupus In Fabula – 3,5 tys. subskrybentów. Kanał powstał niecałe pół roku temu. Sprawy poruszane na tym kanale z całą pewnością znajdą swoich zwolenników, mi osobiście podobała się sprawa „Tajemnica lotu MH370”
https://www.youtube.com/channel/UCaf8JTFjTEMueRBFKyVibNg/videos

👉 True crime story Historie kryminalne – 3,4 subskrybentów
kanał powstał niespełna 2 miesiące temu i bardzo szybko sie rozwija! zapraszamy!
https://youtube.com/c/Truecrimestory

👉 Mrożące Krew – 2,4 tys. subskrybentów. Kolejny kanał, który powstał niecałe 3 miesiące temu. Sprawy omawiane są w ciekawy sposób, odcinki może nie są za długie. Trwają średnio około 20 minut. Polecam najnowszy odcinek, który dotyczy Rodziny Potwornickich…
https://www.youtube.com/channel/UC65_JRMLaDvKR–kPZBovjA/videos

👉 Z Notatnika Dzielnicowego – 2,3 tys. subskrybentów. Bardzo ciekawy kanał i niech was nie zmyli nazwa, gdy usłyszycie damski głos. Osobiście polecam sprawę z Łodzi o morderstwie Magdaleny Sobczak.
https://www.youtube.com/channel/UC5Z_InY9420Jmt3BXlp0O0Q/videos

👉 Horyzont Zdarzeń – 2,07 tys. subskrybentów. Kanał ma zaledwie 4 filmiki, ale za to o ciekawej tematyce. Osobiście polecam Sprawę Oli Bielewskiej.
https://www.youtube.com/channel/UCd0Jxe2NOKK4pnbXvWMICfQ/videos

👉 Czarna Polewka – 701 subskrybentów. Zupełnie nie rozumiem czemu, tak mało osób subskrybuje ten kanał. Dziewczyny w dość niecodzienny sposób tajemnicze historie. Polecam odcinek: niebezpieczne związki.
https://www.youtube.com/channel/UCag0mVFdPzss5fnVxVfGWSQ/videos

👉 Ślad Zbrodni – 133 subskrypcje. Najmłodszy kanał w tym zestawieniu. Powstał niecałe 2 miesiące temu. Sprawy poruszane są w bardzo ciekawy sposób i na pewno będę obserwował. Polecam odcinek o mordercy gejów z Łodzi.
https://www.youtube.com/channel/UCtM3uYw4OPmkC80oQNwh48Q/videos

Na szczególne wyróżnienie zasługuje także kanał Szczytomaniak (49,1 tys. sub.) oraz Sierżant Bagieta (212 tys. sub.). Pierwszy opowiada o wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących gór, z kolei drugi kanał prowadzony jest przez osobę, która pracuje w policji i może choć trochę przybliżyć dzień z życia policjanta. 👏

Link do kanału Szczytomaniak
https://www.youtube.com/channel/UChFr0plZ7_23KlTMFEKlMlA

Link do kanału Sierżant Bagieta
https://www.youtube.com/channel/UCvXu90OtBRFHrD4h6rBODJA

Mam nadzieję, że nie zapomniałem o żadnym kanale. Gdyby tak się jednak stało, proszę o dopisanie w komentarzu, którego kanału wam brakuje – na pewno zostanie dopisany.
Pozdrawiam JK 😉

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Ciekawostki
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments