JEŚLI MASZ DZIŚ ZAMIAR ZJEŚĆ PĄCZKI, NIE CZYTAJ TEGO ARTYKUŁU!

Tylko dla tych, którzy mają odważne żołądki…

Dziś tłusty czwartek z tej okazji chcemy przypomnieć niechlubną sprawę 40- letniego Marcina N. „perwersyjnego fotografa” ze Szczecina. Cała historia jest wyjątkowo niesmaczna. Na początku lipca 2016 roku w sieci wypłynął szokujący film. Tajemniczy mężczyzna opublikował w tym czasie serię filmów, na których masturbuje się, a następnie wstrzykuje do pączków (sic!), ale też do innych ciastek i napoi nasienie. Tymi „smakołykami” częstował niczego nieświadome kobiety.

W sieci zawrzało. Dzięki internautom, którzy trafili na nagranie, na portalu wykop udało się rozpoznać miejsca uwiecznione na nagraniach, ponieważ część z nich pochodziła z restauracji. W innych widać ujęcia z prywatnego mieszkania. Jednej z osób udało się nawet rozpoznać biuro szczecińskiej firmy muzycznej. To dzięki prywatnemu śledztwo, udało się doprowadzić do schwytania zboczeńca.

Ze względu na wykonywany zawód miał odczynienia z pięknymi i atrakcyjnymi kobietami, które zapraszał do swojego studia fotograficznego. W pomieszczeniu miał zainstalowana kamerę, która nagrywał swoje ofiary w czasie posiłków w przerwie sesji. Marcin miał też nigdy nie rozstawać się z tabletem oraz „mały słoiczek z jakąś cieczą”. Często ten zestaw zabierał na różne spotkania. To nie koniec perwersji fotografa. Kolejną miało być umieszczenie przez niego kamery w toalecie w polskiej ambasadzie w Brukseli.

Do prokuratury zgłosiło się 9 pokrzywdzonych kobiet, które nieświadomie skonsumowały pączki nadziewane spermą. Dla większości tych ofiar to koszmar. Wiadomo, Internet nie zapomina, a one są tu najbardziej pokrzywdzone. Również wizerunkowo. Nikt z nas nie chciałby się znaleźć w takiej sytuacji. Mimo absurdalności całych zdarzeń, kobiety to wydarzenie mogą przypłacić traumą, to jest doprowadzenia „do innej czynności seksualnej”! Pamiętajcie!

– Śledztwo przejęła Prokuratura Okręgowa w Szczecinie. Śledztwo dotyczy przestępstwa przeciwko wolności. Podejrzany trafił do aresztu na trzy miesiące. Fotograf to najprawdopodobniej 40-letni stargardzianin, działający ostatnio głównie w Szczecinie. Jest dobrze znany mieszkańcom naszego miasta, wśród znajomych na Facebooku ma wielu z nich, w tym także przedstawicieli stargardzkich władz. Sprawcę udało się odszukać dzięki pomocy Internautów, którzy na forum portalu Wykop prowadzili swoje własne „dochodzenie”. Będziemy zabiegali, by usunąć je z sieci – Prokurator Małgorzata Wojciechowicz.

W sierpniu 2017 roku Sąd Najwyższy skazał Marcina na cztery i pół roku więzienia, zakaz wykonywania zawodu fotografa przez 15 lat i zbliżania się do pokrzywdzonych na odległość bliższą niż 10 metrów przez 7 lat. Powodem tak niskiego wyroku jest pójście na pewno rodzaju układ z prokuratorem.

Sperma w pączkach pozostawia nie smak…
Jeśli dotrwałeś do końca tekstu.

Życzę:
SMACZNEGO!

Opracowała Nika
https://www.wprost.pl/kraj/10071719/dodawal-sperme-do-paczkow-i-czestowal-nimi-kobiety-uslyszal-wyrok.html
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,156770,21562439,nagrywal-je-gdy-jadly-paczki-nie-wiedzialy-ze-dodal-tam-sperme.html
https://wiadomosci.com/znany-fotograf-dodawal-sperme-jedzenia-film-opublikowal-w-sieci/

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments