Hamilton Howard „Albert” Fish

Są ludzie, którym jakiekolwiek ludzkie odczucia są obce. Nawet nie da ich się porównać do zwierząt, bo te nie są tak okrutne dla swoich ofiar. Owszem, wyglądem przypominają nas ale czy każdego z nich można nazwać człowiekiem?
Poniżej przedstawiam wypowiedzi seryjnych morderców, które ze względu na swą okrutność przeszły do historii.

Hamilton Howard „Albert” Fish
Zwany również Wilkołakiem z Wisterii,mąż i ojciec, amerykański zwyrodnialec, pedofil, kanibal, masochista który słyszał głosy i wbijał sobie w ciało różne ostre przedmioty. Seksualny dewiant, który gwałcił dzieci, zabijał i pożerał ich zwłoki. Udowodniono mu 5 morderstw ale sam skazany chwalił się,że zamordował przynajmniej jedno dziecko w każdym stanie w Ameryce. W anonimowym liście tak opisał morderstwo Grace „Udusiłem ją, potem pociąłem na małe kawałeczki, tak żebym mógł zabrać mięso do swojego mieszkania. Ugotowałem ją i zjadłem. Jak słodka i delikatna była jej mała dupcia, upieczona w piekarniku. Zajęło mi dziewięć dni, by zjeść ją całą” .
Skazany na karę śmierci przez krzesło elektryczne, wyrok wykonano 16 stycznia 1936.
Albert DeSalvo
Zwany również jako Dusiciel z Bostonu. W latach 1962-64 zamordował na terenie miasta 13 kobiet. Na co dzień szanowany, żonaty mężczyzna. Działał zawsze w ten sam sposób, podszywał się pod detektywa, pukał do drzwi , gdzie wiedział,że zastanie samą kobietę. Brutalnie gwałcił i dusił rajstopami swoje ofiary. Gdy kobiety stawiały opór bił je do nieprzytomności i dźgał nożem. Skazany na dożywocie, w 1973 r. został zasztyletowany przez jednego z więźniów.
Aileen Wuornos
Amerykańska seryjna morderczyni. W wieku 14 lat zaczęła pracować jako prostytutka ,oddając się byle komu za papierosy. W historii Aileen Carol Wuornos nie ma jaśniejszych momentów. Od początku do końca jest to mroczna i beznadziejnie smutna opowieść o ciąży nastolatki, molestowanym dziecku, skrajnej biedzie, gwałcie, włóczęgostwie i prostytucji. Jeśli pochodzenie i przeszłość przestępcy miałyby kiedykolwiek zostać wykorzystane jako okoliczność łagodząca, to z pewnością właśnie w tym przypadku. Jej pierwszą ofiarą był 51-letni Richard Mallory, notowany wcześniej za przestępstwa seksualne. Aileen w obawie o swoje życie zabiła Mallory’ego, strzelając trzy razy z pistoletu o kalibrze 5,6 mm. Ciało ukryła w lesie. W ciągu roku w podobny sposób zamordowała sześciu innych mężczyzn. Zdradzona przez kochankę Tyrii Moore , Aileen została skazana na sześciokrotną karę śmierci. Wyrok wykonano przez zastrzyk z trucizną w 2002r.
Edmund Kemper
Jego pierwszymi ofiarami byli dziadkowie, których zamordował (zastrzelił) w wieku 15 lat. Ed był dzieckiem, które być może z powodu swojego wysokiego wzrostu (ponad 2 m) stroniło od rówieśników. Matka natomiast była zawsze surowa wobec syna. Zamykała go na długie godziny w ciemnej piwnicy, nawet gdy już był dorosły, poniżała go. Ed nienawidził jej za to. Po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego , Edmund starał się o pracę w policji. Jednak ze względu na swój wzrost i wagę (140kg) nie został przyjęty. Zaczął wówczas popełniać zbrodnie doskonałe. Kupił samochód, który łudząco był podobny do radiowozu. Zamontował w nim nieotwierający się od środka zamek od strony pasażera, do bagażnika włożył noże i sznury. Jego ofiarami były głównie autostopowiczki. Od maja 1972 do kwietnia1973 zamordował osiem kobiet. Po zabójstwach gwałcił ofiary, a następnie starannie ćwiartował, by nie udało się ich zidentyfikować i wywoził w odludne tereny. Ostatnimi ofiarami Eda była jego matka i jej koleżanka. Po tych zabójstwach zadzwonił na policję i opowiedział o swoich zbrodniach. Skazany na dożywocie, w więzieniu spędził już 40 lat- ciągle żyje.
Richard Ramirez
Zwany „Nocnym Prześladowcą” amerykański ,seryjny morderca, narkoman i satanista, zamordował 14 osób. Jako dziecko nie sprawiał problemów, pomimo terroru jaki panował w domu za sprawą rodziców, Richard dobrze się uczył, był koleżeński i miał powodzenie u dziewczyn. Jego spokojne życie zakłócił kuzyn Mike, który w 1971 wrócił z wojny w Wietnamie. Wyniszczony psychicznie przeżyciami opowiadał wszystkie okrucieństwa z wojny Richardowi, o gwałtach, morderstwach i przemocy.
W wieku 12 lat za kradzieże Richard został wyrzucony ze szkoły. Zatrudnił się wówczas w hotelu na nocne zmiany, gdzie po raz pierwszy dopuścił się gwałtu. Nie postawiono mu zarzutów, a rodzice wyrzucili go z domu. Wyjechał do Los Angeles, gdzie dokonał pierwszej zbrodni (1984r).
Pod koniec maja tego samego roku Nocny Łowca włamał się do domu 83-letniej staruszki i jej o trzy lata młodszej niepełnosprawnej siostry. Obie zgwałcił i zabił znalezionym w domu młotkiem. Wszystkie swoje ofiary gwałcił mordował i często okaleczał (np. wydłubywał oczy). Nocnego Prześladowcę aresztowano 31 sierpnia 1985 roku. Prokuratura oskarżyła go o dokonanie 43 przestępstw, w tym 13 zabójstw. Sąd skazał Ramireza na 196 lat pozbawienia wolności oraz dziewiętnastokrotną karę śmierci w komorze gazowej. Nie doczekał wyroku, zmarł z powodu niewydolności wątroby w 2013 roku.
Daniel Gonzalez
Pochodził z Londynu. Matka próbowała go leczyć u psychiatrów, jednak nikt jej nie wierzył w chorobę syna. Zafascynowany horrorami i wzorując się na nich zamordował 4 osoby. Skazany został na dożywocie, gdy usłyszał wyrok próbował sobie przegryźć żyły –wówczas go odratowano.
Zmarł w celi podczas drugiej próby samobójczej – podciął sobie żyły opakowaniem od płyty CD.
Jane Toppan
Amerykańska ,seryjna morderczyni, jej prawdziwe nazwisko to Honora Kelley. Żerowała na chorych i niedołężnych ludziach. Dzieciństwo spędziła w sierocińcu oraz w rodzinach zastępczych. Ukończyła szkołę pielęgniarską i podjęła pracę w zawodzie. Tam czerpała przyjemność z narkotyzowania niedołężnych pacjentów, doprowadzała ic na skraj śmierci po czym przywracała ich do zdrowia. Zdarzało jej się kłaść do łóżek pacjentów będących w agonii i molestować ich. Jane rozpoczęła planowanie swoich eksperymentów i egzekucji w 1885 roku. Zatrzymano ją i skazano za 11 morderstw. Dopiero w areszcie przyznała się, że popełniła ich 31. Jane została uniewinniona z powodu niepoczytalności i do końca życia żyła w domu wariatów w Taunton.
Źródło :m.straszne-historie, wikipedia
Autor: Tarantulla
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments