Egzorcyzm na Matce

W godzinach nocnych, w bloku na osiedlu Rosochy w niewinnym mieście zwanym Ostrowiec Świętokrzyski. Widok jak z horroru zastali ratownicy medyczni,wszystko całkiem realne, krucyfiksy porozwieszane na całych ścianach, obrazki oraz ołtarzyki. Wszystko to przyprawiało o ciarki jak przy dobrym horrorze takim jak ,,Obecność, Największym szokiem było ciało zmarłej 75 letniej staruszki. Wszystko mogło by się wydawać normalne bo przecież starsza osoba kiedyś może odejść z przyczyn całkiem naturalnych.

Ale w tym przypadku było jednak inaczej, kobieta nosiła ślady maltretowania, bicia, tortur.Wszystkie obrażenia wskazywały na morderstwo, pogotowie natychmiast powiadomiło policję, a następnie na miejscu pojawili się technicy potwierdzając tezę lekarzy: że kobieta została zamordowana chodź lepszym określeniem było by zmaltretowana. W bardzo szybkim czasie zatrzymano osoby z rodziny, będące głównymi podejrzanymi w
sprawie. Policja zatrzymała 39-letniego syna i jego siostrę 38-kobietę pod zarzutem morderstwa Jak się okazało w toku śledztwa i przesłuchań dzieci kobiety uważały iż kobieta została opętana przez siły ciemności, demona. Syn i córka byli bardzo ale to bardzo wierzącymi katolikami, do tego nawet stopnia uważali się za wierzących że postanowili sami na własną rękę przeprowadzić egzorcyzm na kobiecie. Syn kobiety bił ją i znęcał się nad nią, zmuszając kobietę do wyrzeczenia się szatana i sił zła. Dzieci kobiety utrzymują że tak być musiało ponieważ kobieta nie chciała wyrzec się szatana. Jak wiadomo w sprawie rodzeństwo wzorowało się na filmach i programach myśląc że sobie poradzą i wypędzą z niej demona. Ponadto syn trzymał krucyfiks przy twarzy matki wrzeszcząc i próbując niby wypędzić demona, nakazując staruszce wyrzec się szatana. Gdy nie chciała go posłuchać bił ją pięściami po głowie i ciele,łamiąc jej szczękę i powodując poważne obrażenia mózgu.Podawał jej wodę święconą do picia a przy tym również ją bił ponieważ kobieta podobno nie chciała jej pić, za kolejnym razem kopał kobietę tak mocno ze spowodował poważne uszkodzenia narządów wewnętrznych i złamanie kości .Wszystko to doprowadziło do wycieńczenia organizmu i w efekcie śmierci kobiety. Dodatkowo Syn kobiety uważając że jest wzorowym katolikiem chodził codziennie do kościoła w trakcie tortur na matce gdzie gorąco się modlił. Sprawa jest okryta dozą tajemnicy bo ani Policja ani Prokuratura nie chce ujawniać więcej szczegółów tej odrażającej zbrodni. Niestety to wszystko działo się niedawno w 21 wieku zaledwie w 2014 roku. Myślę że dalej dochodzi do takich dziwacznych i niezrozumiałych zbrodni mimo cywilizacji i ery internetu.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments